اخبار خودرو

جدیدترین اخبار خودرو

مرسدس کلاس E استیت، با تیونینگ برابوس بهینه سازی کرد + عکس

,مرسدس بنز,مرسدس بنز S500,مرسدس بنز S600,مرسدس بنز E250,مرسدس بنز ۲۰۱۷,مرسدس بنز میباخ,مرسدس بنز Sls,مرسدس بنز جی کلاس,مرسدس بنز امام صادق,مرسدس بنز ایران,مرسدس بنز S500 جدید ۴ نفره

 مرسدس کلاس E استیت، با تیونینگ برابوس

یکی از قدرتمندترین تیونرهای دنیا، به‌تازگی مدل استیشن از خودروی محبوب مرسدس کلاس E را بهینه‌سازی کرده است.

شرکت برابوس در سال ۱۹۹۷ راه‌اندازی شد و هرچند از جهت سابقه‌ی کار قابل مقایسه با بزرگان تیونینگ جهان نیست؛ با محصولاتی جذاب و مهندسی‌شده، امروزه به عنوان یکی از بهترین تیونرهای دنیا شناخته می‌شود. برابوس پس از AMG، بالاترین تیراژ محصولات تقویت‌شده از برند مرسدس بنز را به همراه دارد و حتی مدل‌های ساخت AMG را بهینه‌سازی می‌کند.

برابوس مرسدس کلاس E  استیت brabus e class

اصولا برند مرسدس بنز با محصولات پرشتاب و لوکس شناخته می‌شود. خودروهای این شرکت، حتی در مدل استاندارد هم از بهترین‌های کلاس خود هستند؛ اما با نسخه‌ی AMG، علاقه‌مندان مدل‌های قدرتمندتر را جذب خود می‌کنند. با این اوصاف، نقش برابوس به عنوان تیونر نهایی حائز اهمیت است؛ چراکه تقویت فنی و ظاهری برترین خودروهای دنیا را انجام می‌دهد.

برابوس مرسدس کلاس E  استیت brabus e class

برابوس برای تیونینگ مرسدس کلاس E، پکیج‌های متفاوتی ارائه می‌کند. دارندگان مدل E200 به‌عنوان ارزان‌ترین نسخه‌ی کلاس E، به کمک برابوس می‌توانند از قدرت ۱۸۵ اسب بخار و گشتاور ۳۰۰ نیوتن‌متر به قدرت ۲۲۵ اسب بخار و گشتاور ۳۳۰ نیوتن‌برسند. همچنین در نسخه‌ی E250 به جای قدرت ۲۱۱ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتن‌متر، می‌توان با پکیج ارتقاء پیشرانه‌ی برابوس به قدرت ۲۳۵ اسب بخار و گشتاور ۳۸۴ نیوتن‌متر رسید. جالب است بدانید که تقویت خودروهای E200 و E250، توسط برابوس، بدون کوچک‌ترین تغییر مکانیکی در پیشرانه‌ی اصلی انجام می‌شود و صرفا شامل نصب قطعاتی اضافه و تنظیم مجدد ECU خواهد بود. برابوس معتقد است صرفا با کنترل چند پارامتر مهم مثل درجه‌ی حرارت پیشرانه، می‌توان به قدرت بیشتر و عملکرد فنی بهتر رسید.

ارسال یک دیدگاه